EON aydınlatma ürünleri imalatı, NEON tabela imalatı, neon ve cold cathode güç kaynaklarının üretimi, imalat ekipmanları, izolasyon ve montaj malzemeleri satışı, çeşitli reklam malzemelerinin üretim ve satışı (ışıklı kutular vb…), LED ürünleri ve güç kaynakları satışı, standart bitmiş neon ürünleri ve cold cathode aydınlatma armatürlerinin üretim ve satışı alanında, aydınlatma sektöründe faaliyet göstermektedir.

Satışı yapılan her türlü malzemenin Avrupa standartlarında olmasını amaç edinen şirketimiz tamamı ithal ürünlerden oluşan malzeme ve ekipmanları, Avrupa standartlarında ki üretim tesisleri, konusunda uzman personeli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşteri beklentilerinin üzerinde kalite ve hizmete imza atmakta ve her geçen gün büyümektedir.

öncelikli hedefi kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve her geçen gün genişleyen sektöründe Türkiye ve yurtdışında en üst seviyede kendisine yer bulmaktır.
Dış mekan ve iç mekan aydınlatmalarda hastaneler, belediyeler, oteller, bankalar, süpermarketler, alışveriş merkezleri vb kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Derin NEON ürünlerini tercih ederek mekanların farklı güzelliklerini aydınlatmamızı sağlayan, her zaman memnuniyetlerini ön planda tuttuğumuz tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz…